kontakt@spyplus.pl telefon: 690802702

Detektyw

Detektyw - obserwacja

Jedną z podstawowych metod działania , które wykorzystuje detektyw,  jest obserwacja. Z zasady obserwacja jest dyskretna tak aby osoba obserwowana nie wiedziała o tym. Wykorzystujemy obserwacje detektywistyczną jako jedną z podstawowych czynności. Nasze biuro mieści się w mieście Warszawa, czynności realizujemy na terenie całej Polski.

 

Sprawy rozwodowe i partnerskie

Obserwacja prowadzona przez detektywa często wiąże się ze sprawami rozwodowymi. Gdy mąż czy żona ma wątpliwości co do wierności swojego współmałżonka, więc wówczas zleca sprawdzenie tych podejrzeń przez detektywa. My zaś weryfikujemy czy druga strona nie prowadzi on „podwójnego życia”. W ten sposób można również ustalić, czy dana osoba zamieszana jest w nielegalne interesy lub czy może w jakikolwiek inny sposób zaszkodzić innym. Tego typu usługi detektywistyczne realizujemy także w sytuacjach, gdy trzeba ujawnić miejsce pobytu lub zamieszkania danej osoby, będącej np. dłużnikiem, nielojalnym pracownikiem czy kontrahentem, który nie wywiązał się z zawartej umowy. Podczas obserwacji detektyw zbiera informacje na temat spędzania wolnego czasu przez osobę będącą obiektem śledztwa, jej zainteresowań, osób, z jakimi się spotyka, miejsc, do których się przemieszcza itd.

Określenie faktycznego majątku

Podejrzewasz, że Twój partner lub współmałżonek nie jest z Tobą do końca szczery w kwestiach majątkowych?A może ma jakieś ukryte nieruchomości lub ruchomości? SpyPlus Detektyw Warszawa dostarcza informacje na temat faktycznego majątku. jest to zadanie trudne i czasochłonne, ale nie niewykonalne. Niektóre osoby z premedytacją próbują ukryć swój faktyczny stan majątkowy. Na własną rękę, bez dostępu do różnych baz lub innych narzędzi detektywistycznych ciężko jest zyskać potrzebne informacje. W sposób dyskretny i skuteczny realizujemy tego typu zadania.

Kontakt:

690802702

Sprawdź inne  usługi – Detektyw Warszawa, Sprawy Rozwodowe

Odwiedź nas na Facebooku – SpyPlus Detektyw i Wywiad Gospodarczy