Wielu osobom kontakt z detektywem kojarzy się głównie w przypadku podejrzenia zdrady. Ale to nie jest jedyne zajęcie detektywów. Poniżej znajdziesz kiedy warto się skontaktować ze SpyPlus – Detektywi Warszawa

Sprawy Rozwodowe

Dla wielu pierwsze skojarzenie – dla SpyPlus Detektywi Warszawa – jedna ze specjalizacji. W naszej codziennej pracy zajmujemy się sprawami rozwodowymi, czy też podejrzeniami o zdradę w związkach partnerskich. Doświadczenie które posiadamy, pozwala nam dość skutecznie realizować tego typu działania. Wiemy, co jest istotne na sprawie rozwodowej, większość naszych realizacji jest pod kątem spraw sądowych. Jeśli chcesz tylko znać prawdę i nie żyć dłużej w kłamstwie również jesteśmy w stanie Ci pomóc.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Sprawy Rozwodowe

 

Wywiad Gospodarczy

W przypadku wywiadu gospodarczego kluczowym jest umiejętność skutecznego pozyskiwania informacji jak również zdolność analitycznego myślenia. SpyPlus Wywiad Gospodarczy działa przy wsparciu detektywów, ponieważ część pracy związanej z Wywiadem Gospodarczym może być wykonana tylko przez licencjonowanych detektywów. Podstawą czynności związanych z wywiadem gospodarczym jest zaplanowanie czynności. Po obraniu planu działania realizujemy zadanie łącząc prace detektywów i wywiadu gospodarczego.

Sprawdź również działania łączące się z tematem wywiadu gospodarczego, a dotyczące nieuczciwej konkurencji

 

Wykrywanie Podsłuchów

Nawet najbardziej szczegółowo zaplanowane działanie czy plan rozwoju firmy może być bezużyteczny kiedy osoba niepożądana będzie go znała. Dlatego ważnym jest sprawdzanie pomieszczeń, samochodów, telefonów pod kątem podsłuchów czy aplikacji szpiegujących. Mamy doświadczenie w wykrywaniu podsłuchów, własny sprzęt do ujawniania urządzeń podsłuchowych oraz wiedzę dotyczącą jakie urządzenia można zainstalować i gdzie. Posiadamy w naszej ofercie sprawdzenia jednorazowe jak również plan abonamentowy na wykrywanie podsłuchów.

 

Windykacja Należności

SpyPlus Detektywi Warszawa- realizujemy i wspieramy działania windykacyjne. W tematach windykacyjnych realizujemy głównie zlecenia po nieskutecznych egzekucjach komorniczych albo takie które wymagają działań ustaleniowych. W sytuacjach kiedy dłużnik jest nieosiągalny, nie jest znane jego miejsce przebywania czy aktualny stan majątkowy – jesteśmy w stanie pomóc. W pierwszej kolejności musimy się zapoznać ze sprawą – po poznaniu szczegółów jesteśmy w stanie określić czy jesteśmy zająć się sprawą. Działamy również w modelu wynagrodzenia success fee.