kontakt@spyplus.pl telefon: 690802702

Dowody w sprawie rozwodowej

Dowody w sprawie rozwodowej

Rozwód to trudny okres, często pełen negatywnych emocji, zarówno w życiu kobiety, jak i mężczyzny. Zwłaszcza kiedy jego przyczyną jest zdrada jednego z małżonków. Jeśli podejrzewasz swoją żonę lub swojego męża o nieuczciwość czas zadbać o dowody do ewentualnego rozwodu.

Jak zbierać dowody do rozwodu?

W zależności czy podejrzewasz zdradę czy są inne powody rozwodu innego rodzaju dowodów potrzebujesz. W przypadku przemocy domowej, alkoholizmu dowodami będą interwencje policji oraz notatki z ich czynności. Jeśli Wchodzi w grę alkohol bądź narkotyki – udokumentowanie (np. filmik) zachowania drugiej osoby. Natomiast, jeżeli podejrzewasz zdradę samodzielne zbieranie dowodów może być dla Ciebie trudne, a z pewnością mało dyskretne. Dowody w sprawie rozwodowej możesz zbierać samodzielnie ale czasem warto zlecić to profesjonalistom.

Dowody do rozwodu- rola detektywa

Rola detektywa polega na zebraniu materiału dowodowego potwierdzającego zdradę małżeńską. Obejmuje on pisemne sprawozdanie z przeprowadzonych czynności detektywistycznych, a także zdjęcia oraz nagrania video. Materiały zebrane przez licencjonowanego detektywa, ujawniające zdradę żony lub męża, znacznie ułatwiają osobie wnoszącej sprawę sądową uzyskanie rozwodu. Z powodzeniem może ona powalczyć o rozwód z orzeczeniem o winie.

Oprócz dowodów zdrady, detektyw kompletuje również materiał potwierdzający nałogi małżonka np. słabość do alkoholu czy hazardu. Wynajmowany jest także po to, aby zebrać informacje potwierdzające brak zainteresowania małżonka losami rodziny, jego agresywne zachowania wobec najbliższych i inne tego typu czynności. W zależności od przyczyn rozpadu małżeństwa, prywatnemu detektywowi można również zlecić ustalenie miejsca pobytu współmałżonka, jego źródła utrzymania i zarobkowania.

Jeśli zachodzi taka potrzeba, detektyw może również wystąpić jako jeden ze świadków w sprawie, potwierdzając zebrany materiał dowodowy.
SpyPlus Detektyw Warszawa proponuje różne strategie – obserwację, nagrywanie, fotografowanie, sprzedaż sprzętu lokalizującego typu GPS oraz inne rozwiązania, które mogą potwierdzić niewierność żony i męża. Oczywiście dobór odpowiednich środków zależy od konkretnej sytuacji. Dlatego ważne dla nas jest zapoznanie się ze sprawą oraz dobór skutecznych metod.

Specjalizujemy się w sprawach rozwodowych, zrealizowaliśmy z sukcesem kilkaset spraw związanych ze zdradami i sprawami partnerskimi. Przekazujemy sprawozdanie które można dołączyć do sądu jako materiał dowodowy, również zeznajemy w sądzie w charakterze świadków.

Potrzebujesz więcej informacji?

690802702

Więcej informacji znajdziesz w zakładce SpyPlus Detektyw Warszawa oraz Sprawy Rozwodowe.

Sprawdź nasz profil na Facebooku- SpyPlus