kontakt@spyplus.pl telefon: 690802702

Nieuczciwa Konkurencja

Nieuczciwa Konkurencja

Nieuczciwa Konkurencja to zjawisko które na dobre zagościło w przestrzeni gospodarczej. Poczucie bezkarności oraz możliwość większych zysków sprawia że praktycznie w każdej branży możemy odnaleźć ślady nieuczciwej konkurencji.  Rodzajów jest co najmniej kilka: począwszy od prowadzenia działalności gospodarczej bez rejestracji poprzez naruszenie tajemnicy przedsiębiorstwa, a skończywszy na wprowadzaniu do obrotu produktów bez odpowiednich oznaczeń czy certyfikatów, a to ma bezpośredni wpływ na poziom obrotów i wizerunek Twojej firmy. Pomijając koszty związane z prowadzeniem działalności, jak również czas i pieniądze związane z uzyskaniem odpowiednich certyfikatów nieuczciwi „przedsiębiorcy” są w stanie oferować podobny lub taki sam produkt w dużo niższej cenie.

Przy działaniach związanych z Nieuczciwą Konkurencją dostarczamy przede wszystkim niezbitych dowodów. Na początku zapoznajemy się z Twoim problemem opracowując plan działania, następnie weryfikujemy stan faktyczny. Prowadzimy czynności zarówno związane z Wywiadem Gospodarczym jak również z działaniami detektywistycznymi.

nieuczciwa konkurencja

Działamy dla Twojej Firmy

SpyPlus Nieuczciwa Konkurencja to usługa dla firm, przedsiębiorstw które są poszkodowane tego typu działaniem. Polskie prawo chroni przed nieuczciwą konkurencją, jednak potrzebne są dowody. Pomagamy pozyskać dowody. Po zakończeniu naszych działań przedstawiamy sprawozdanie. Możesz go użyć w sądzie jako materiał dowodowy.

Sprawdź również inne nasze usługi: Nieuczciwa konkurencja oraz Wykrywanie Podsłuchów

Czynności realizujemy na terenie Warszawy oraz Polski, jesteśmy dostępni 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Zadbaj o swoją Firmę

Nieuczciwa Konkurencja – działanie które w sposób bezpośredni może wpływać na obroty przedsiębiorstwa, jak również zburzyć wieloletni trud budowania marki godnej zaufania.

Nasze usługi

Zadzwoń już dziś po bezpłatną konsultację i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

690-802-702