kontakt@spyplus.pl telefon: 690802702

Weryfikacja Pracownika

Weryfikacja Pracownika
Weryfikacja Pracownika

Weryfikacja Pracownika to usługa którą realizujemy w dwóch sytuacjach. Pierwszą z nich jest chęć zatrudnienia  – background screening – potencjalnego pracownika , a drugą sprawdzenie osoby która jest już zatrudniona.  Jak powszechnie wiadomo każda firma to ludzie którzy ją tworzą, dlatego tak istotny jest dobór odpowiednich osób, jak również lojalność obecnych pracowników wobec pracodawcy.

Weryfikacja Pracownika przed zatrudnieniem jest wsparciem dla procesu rekrutacji. Dostarczamy szerszych informacji niż te zawarte w CV czy na rozmowach rekrutacyjnych. Możliwości background screeningu jest wiele. Dla pracowników niższego szczebla możemy sprawdzamy np. informacje zawarte w CV. Dla tych rekrutowanych na wyższe stanowiska  weryfikujemy powiązanie biznesowe, uprawnienia, opinie i wiele innych.

Weryfikacja Pracownika, który pracuje już w danej firmie w większości przypadków polega na sprawdzeniu szeroko rozumianej lojalności pracownika wobec pracodawcy.  Sprawdzenie pracownika ma wiele wspólnego z tematem Nieuczciwej Konkurencji, ponieważ dla konkurencyjnej firmy bardzo cenne są informacje na temat klientów, sposobów działania Twojej firmy. 

Weryfikacja pracownika
Weryfikacja Pracownika - nieuczciwa konkurencja

Miej dobrych Pracowników

Jesteśmy w stanie sprawdzić potencjalnych i aktualnych pracowników.  W większości przypadków nasze działania dopasowujemy do klienta. W przypadku weryfikacji pracownika, który jest już zatrudniony, bądź są podejrzenia, że np.  złamał zakaz konkurencji – sporządzamy sprawozdanie które może być wykorzystane w sprawie sądowej.

Sprawdź również inne nasze usługi: Wywiad Gospodarczy oraz Nieuczciwa Konkurencja

Czynności realizujemy na terenie Warszawy oraz Polski, jesteśmy dostępni 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Fundamentem Twojej firmy są ludzie

Miej pewność, że zatrudniasz właściwe osoby. W razie jakichkolwiek wątpliwości – możesz na nas liczyć!

Nasze usługi

Contact us today for a free consultation and find out how we can help.

1-800-111-2222