kontakt@spyplus.pl telefon: 690802702

Wykrywanie Podsłuchów

Wykrywanie podsłuchów
Wykrywanie podsłuchów i GPS Warszawa
Wykrywanie Podsłuchów jest określeniem którego używamy do sprawdzenia pomieszczeń pod kątem urządzeń rejestrujących-podsłuchy i kamery. Obecnie wartością nieocenioną jest informacją, posiadjać ją można być o krok do przodu. Dotyczy to zarówno biznesu jak i spraw rozwodowych.
 
Wykrywanie podsłuchów ma na celu sprawdzenie czy w pomieszczeniu, czy też w pojeździe nie ma żadnego urządzenia rejestrującego.  Sprawdzamy biura, mieszkania, samochody szukając dyktafonów, podsłuchów GSM, urządzeń GPS, które mogą śledzić pojazd, oraz kamer. Wykonujemy sprawdzenie za pomocą urządzeń, ale również przeprowadzamy weryfikację manualną.
 
Sprawdzamy również sprzęt – telefony, komputery pod kątem złośliwego oprogramowania, mającym na celu przechwytywanie rozmów, sms i całej aktywności na telefonie czy komputerze.
 
 

 

Wykrywanie Podsłuchów Warszawa
Wykrywanie GPS

Ochrona przed podsłuchem

Oferujemy kompleksowe zabezpieczenie przeciw podsłuchowe, szczególnie polecane dla firm, kancelarii prawnych, instytucji. W zależności od rodzaju biura, jak i sposobu ochrony dopasowujemy rozwiązanie. Wycenę przedstawiamy po zapoznaniu się z oczekiwaniami i docelowym pomieszczeniem.  Sprawdzamy pomieszczenia biurowe w modelu abonamentowym, z częstotliwością sprawdzeń odpowiednią dla Ciebie.

Sprawdź również inne nasze usługi: Wywiad Gospodarczy oraz Sprawy Rozwodowe

Czynności realizujemy na terenie Warszawy oraz Polski, jesteśmy dostępni 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

 

Zadbaj o bezpieczeństwo rozmów

Informacje, plany o Tobie czy Twojej firmie dla wielu są cenne. Miedzy innymi dla Twojej konkurencji czy małżonka w trakcie trwania sprawy rozwodowej. Dlatego zadbaj o miejsce bez podsłuchu i GPS.

Nasze usługi

Zadzwoń już dziś po bezpłatną konsultację i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

690-802-702