kontakt@spyplus.pl telefon: 690802702

Wywiad Gospodarczy

Wywiad gospodarczy
Wywiad gospodarczy Warszawa

SpyPlus Wywiad Gospodarczy Warszawa – obsługujemy podmioty gospodarcze w zakresie spraw związanych z wywiadem gospodarczym.

Wywiad gospodarczy ma za zadanie zapobiegać potencjalnym zagrożeniom . Daje również możliwość dostrzeżenia szans do rozwoju firmy. Głównym zadaniem Wywiadu Gospodarczego jest zmierzanie do pozyskiwanie informacji na temat podmiotów gospodarczych oraz osób z nimi powiązanych. W większości przypadków służy on zdobyciu przewagi konkurencyjnej na rynku, albo wsparciu w podjęciu decyzji strategicznych dla firmy. Nie można mylić Wywiadu Gospodarczego ze szpiegostwem gospodarczym, ponieważ szpiegostwo gospodarcze, w dużym uproszczeniu,ma za zadanie pozyskiwać tajemnice w sposób nielegalny. To z kolei jest zagrożone postępowaniem karnym, a w szczególnych przypadkach może być traktowane jako zdrada ojczyzny.

SpyPlus Wywiad Gospodarczy Warszawa dostarcza w sposób legalny pozyskane informacje, jak również zajmujemy się analizą materiału dostarczonego przez Klienta, uzupełniając go o brakujące elementy.  Kluczowe dla wielu spraw jest 15%-20% informacji których nie da się pozyskać przeszukując internet, dlatego dość często czynności wymagają zaangażowania podstawowych środków obserwacyjnych i wywiadowczych.

 

Wywiad Gospodarczy dla firm- co możemy dla Ciebie zrobić?

Gdy w grę wchodzą duże pieniądze i powodzenie danej transakcji handlowej, warto upewnić się, czy kontrahent jest podmiotem wartym zaufania. Weryfikacja jego historii biznesowej i uczciwości może zapobiec negatywnym skutkom współpracy z partnerem. M.in finansowym oraz wizerunkowym. Przed podjęciem decyzji o współpracy z danym inwestorem, dostawcą czy odbiorcą produktów bądź usług warto sprawdzić jego wiarygodność na różnych płaszczyznach. Tego typu Wywiad Gospodarczy realizujemy nie tylko dla klientów  z miasta Warszawa.  Wykonujemy także zlecenia w innych miejscach w Polsce. Wywiad gospodarczy jest opcją, która może ochronić przedsiębiorstwo przed niepotrzebnym ryzykiem. A to ryzyko niesie robienie interesów z nieuczciwymi, nierzetelnymi kontrahentami czy firmami, które mają problemy finansowe.

Wywiad Gospodarczy - dyskretna weryfikacja kontrahenta

SpyPlus Wywiad Gospodarczy w dyskretny sposób sprawdzamy wiarygodność każdego partnera biznesowego. Za pomocą różnych narzędzi zdobywamy informacje na temat jego stanu majątkowego, dotychczasowej działalności. Ponadto sprawdzamy czy posiada on jakieś zobowiązania finansowe. Można to sprawdzić w różnych bazach (np. dłużników). Jak również na podstawie podjętych działań operacyjnych. Usługi Wywiadu Gospodarczego w tym obszarze mogą być także realizowane w przypadku firm, z którymi klient prowadzi już od jakiegoś czasu współpracę. Bieżąca weryfikacja kontrahenta przez naszych detektywów pozwoli na kontynuowanie planów biznesowych bez obaw. Wywiad gospodarczy obejmować może np. zbadanie płynności finansowej i rzetelności w kontraktach handlowych, rozmowy z pracownikami danej firmy itd.

Wywiad Gospodarczy
Wywiad Gospodarczy Warszawa- Działamy dla Twojej firmy

Działamy dla Twojej firmy

Z każdym klientem jesteśmy w stałym kontakcie podczas realizacji powierzonego zadania. Po zakończonych czynnościach otrzymujesz Raport w którym są zawarte pozyskane informacje.  Naszą ofertę Wywiadu Gospodarczego dostosowujemy do klienta, wycenę oraz sposób realizacji czynności przedstawiamy po przeanalizowaniu sprawy.

Sprawdź również inne nasze usługi: Nieuczciwa konkurencja oraz Wykrywanie Podsłuchów

Czynności Wywiadu Gospodarczego realizujemy na terenie Warszawy oraz Polski, jesteśmy dostępni 24 godziny przez 7 dni w tygodniu.

Działamy dla Ciebie

Pomagamy w zdobyciu przewagi konkurencyjności, możemy wesprzeć Ciebie i Twoją firmę w podjęciu kluczowych decyzji.

Nasze usługi

Zadzwoń już dziś po bezpłatną konsultację i sprawdź jak możemy Ci pomóc.

690-802-702